MiSTE - kuchyně

Elektrospotřebiče

Elektrospotřebiče BORA

Jako autorizovaní prodejci značky BORA nabízíme široký sortiment inovativních a vysoce kvalitních spotřebičů, které promění vaši kuchyni v prostor nejen pro vaření, ale i pro sdílení životních chvil. Naše studio je místem, kde se sny o dokonalé kuchyni stávají skutečností. Nabízíme individuální přístup, profesionální poradenství a komplexní služby, od návrhu po realizaci vaší vysněné kuchyně.

Značka BORA je synonymem pro inovace a kvalitu v oblasti kuchyňských digestoří a varných desek. Díky jejich revolučnímu systému odvětrávání a integrace do pracovní desky poskytují naše spotřebiče nejen vynikající výkon, ale také estetický a praktický přínos pro každou kuchyni. S produkty BORA se můžete rozloučit s parou a nepříjemnými pachy přímo u jejich zdroje, což zaručuje čistější vzduch a větší pohodlí při vaření. Přijďte do našeho studia MiSTE v Karlových Varech, kde si můžete naše produkty prohlédnout, dotknout se jich a prožít tak první krok k realizaci vaší ideální kuchyně.

AEG Premium partner

V kuchyňském studiu MiSte jsme hrdí na to, že jsme AEG Premium partnerem. Tento status nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům přední technologie a inovace v oblasti domácích spotřebičů, které značka AEG přináší. S naší širokou nabídkou produktů AEG, od moderních varných desek až po energeticky úsporné chladicí zařízení, přinášíme do vašich domovů nejen kvalitu a spolehlivost, ale i styl a eleganci. Věříme, že každá kuchyně může být středem domova, a proto se zavazujeme poskytovat individuální řešení, které dokonale odpovídají vašim potřebám a představám o ideálním prostoru pro vaření.

Jako AEG Premium partner přikládáme velký význam nejen prodeji spotřebičů, ale i poskytování odborného poradenství a servisu. Náš tým odborníků je připraven pomoci vám vybrat správné spotřebiče, které se stanou nejen nezbytným pomocníkem v kuchyni, ale i výrazným prvkem vašeho interiéru. Díky našemu partnerství s AEG vám můžeme zaručit přístup k nejnovějším produktům a technologiím, které přináší revoluci v každodenním vaření a péči o domácnost. Přijďte navštívit naše studio MiSTE v Karlových Varech a objevte svět, kde design, inovace a funkčnost jdou ruku v ruce, abychom společně vytvořili kuchyň vašich snů.

DOPŘEJTE SI KVALITNÍ POMOCNÍKY…

 

Nedílnou součástí každé kuchyně jsou i kuchyňské spotřebiče. V současné době už jsou v kuchyních standardem spotřebiče vestavné. Výhodou vestavných spotřebičů kromě estetického hlediska je i to, že se na ně vztahuje snížená sazba DPH. Výjimku někdy tvoří samostatně stojící kombinované chladničky s mrazákem nebo americké chladničky. Nabízíme spotřebiče od různých výrobců, vestavné i nevestavné, varné desky, digestoře, trouby, mikrovlnné trouby, myčky, chladničky, mrazničky, vinotéky …. Dlouhodobě nejlepší zkušenosti máme se spotřebiči Electrolux nebo ve vyšší třídě AEG. U těchto spotřebičů je i ideální poměr kvalita x cena. Samozřejmě, pokud preferujete jinou značku, rádi vám zajistíme i dodání spotřebičů jiných výrobců. Zabýváme se i prodejem ostatních domácích pomocníků, ať jsou to pračky, sušičky nebo kávovary. Doprava až k vám domů po Karlových Varech a blízkém okolí zdarma je samozřejmá. Ceny spotřebičů námi dodávaných jsou ve většině případů stejné nebo podobné jako ceny u spolehlivých e-shopů, nabízíme poradenství s jejich výběrem, nápomocná je nám i zpětná vazba od našich klientů, kteří si u nás pomocníky do domácnosti zakoupili. Výhodou je i naše kamenná prodejna a 20 let existence a zkušeností. Ve skutečnosti se ale v oboru pohybujeme mnohem déle………. Pokud by přece jenom nastal nějaký problém s funkčností spotřebičů, zprostředkujeme samozřejmě jejich servis.