MiSTE - kuchyně

Vestavěné skříně

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU

Oblíbenost vestavěných skříní stále stoupá a to nejen díky své funkčnosti, ale i proto, že se čím dál častěji stávají dominantní částí obytného prostoru. Díky novým materiálům opravdu můžete získat netradiční nábytek, který bude plnit nejen funkční, ale i dekorační funkci. Rozlišujeme dva základní typy vestavěných skříní – s klasickými dvířky otevírajícími se do prostoru a s posuvnými křídly dveří. Druhá varianta vestavěných skříní je v dnešní době nejvyužívanější.

 

ÚSPORA MÍSTA = VESTAVĚNÁ SKŘÍŇ

Pokud máte v domě či bytě málo místa, vyrobíme a namontujeme vám vestavěné skříně na míru přesně tak, jak to bude ideální pro váš domov. Naměříme si přesně váš interiér a pomocí 3D projektu vám navrhneme ideální řešení pro skladbu a rozložení skříně. Pomůžeme vám s výběrem vhodných materiálů, vybereme funkční prvky a designové řešení skříně. Vše tak, aby korespondovalo se stávajícím nábytkem v interiéru.

SKŘÍNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV I MOŽNOSTÍs1

Vyhovíme nejen vašim představám, ale navrhneme také řešení, které bude finančně příznivé. Společně vymyslíme nejvhodnější uspořádání vaší vestavěné skříně tak, aby byl využit každý centimetr. Vestavěné skříně od nás jsou ideální volbou při řešení problému s nedostatkem prostoru. Dokážeme vestavěnou skříň přizpůsobit každé místnosti.

VÝHODY VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ
  • přizpůsobí se každému interiéru, dokáží využít každý kousek místa.
  • umožňují zvolit vnitřní prostory podle vlastních představ o uložení jednotlivých objemnějších věcí v domácnosti, kde každá věc najde své místo. Do skříní se nemusí ukládat jen prádlo, ale i věci jako jsou vysavač, sušák na prádlo, lyže a spousta dalších věcí, pro které většinou nemáme jiné místo.
  • umožňují manipulaci s uloženými věcmi pomocí výsuvných, sklopných a výklopných systémů nebo drátěného programu.
  • nejlepším řešením je proměnit jednu místnost na samostatnou šatnu, do níž vejdete a zároveň se obléknete. Při projektování nových rodinných domků je dobré na to již myslet.
  • dveře vestavěných skříní mohou být z materiálů jako lamino, zrcadlo, barevné sklo (lacobel), mléčné sklo…
  • jejich jedinou nevýhodou je to, že jsou pevně spojeny se stropem a podlahou a přemístění jinam je velmi problematické.

21Prohlédněte si naší fotogalerii vestavěných skříní na míru! A získejte tak nápady na přestavbu vašeho domova!