MiSTE - kuchyně

Ukázky realizací

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE

Úvodem nám dovolte malé upozornění. Se stále se zlepšující počítačovou grafikou dávají některé firmy do prezentací místo fotografií skutečně zrealizovaných kuchyní obrázky z grafických programů. Rozdíl už téměř nerozeznáte, kuchyně na nich vypadají dokonale, bohužel nevypovídají nic o skutečné práci a schopnostech výrobce. My ale tento klamavý trend neuznáváme.

Zde vám představíme jen malou část z toho, co jsme doposud vyrobili a namontovali. Důvodem je, že máme nafocené jen některé zakázky, ostatně by stejně vznikl problém s omezenou kapacitou těchto stránek.

Rozdělení realizovaných kuchyní je jednoduché:

Hranice mezi jednotlivými styly jsou dost úzké,  berte prosím toto rozdělení jen orientačně. Co člověk, to jiný názor i vkus. S tím také souvisí fakt, že ne každá kuchyň se vám asi bude líbit. Zařadili jsme i některé velmi netypické kuchyně, abychom ukázali, že jsme schopni vyrobit na přání zákazníka cokoli.

Na závěr ještě zmíníme, že fotografie jsme pořizovali sami obyčejným fotoaparátem, nebo nám je poskytli sami zákazníci, takže prosíme, omluvte jejich nižší kvalitu.