MiSTE - kuchyně

O nás

MiSte (Milena a Michal Stehlíkovi)

Firma byla založena Michalem Stehlíkem roku 1997. Ze začátku jsme se zabývali jen výrobou atypických nábytkových prvků pro regionálního zástupce jednoho z největších výrobců luxusních kuchyní v České republice. K tomu jsme také montovali tyto kuchyňské linky u jejich zákazníků v našem regionu, ale i v Praze. Zároveň Milena Stehlíková měla na starost jednání se zákazníky a projekty těchto kuchyní.

V roce 2000 jsme od této spolupráce postupně ustoupili a rozhodli se zúročit naše společné zkušenosti ve výrobě vlastních kuchyňských linek s tím, že preferujeme originalitu, nadstandardní kvalitu, preciznost a osobní přístup na úkor objemu výroby. Přes naši omezenou kapacitu výroby stále investujeme do moderních strojů a technologií, abychom mohli nabízet vysoký standard zpracování i do budoucna. Naše truhlárna patří k nejlépe vybaveným dílnám mezi srovnatelně velkými výrobci kuchyní. Naší snahou je nadšený zákazník od prvního jednání, až po jeho spokojenost po mnoha letech užívání kuchyně.

Vzhledem ke stále častějším přáním našich spokojených zákazníků poradit jim i s designem kompletního interiéru,  vyrobit jim i ostatní nábytek na míru, např. vestavěné skříně, rozhodli jsme se naši nabídku služeb rozšířit.

Nabízíme zpracování 3D grafických návrhů interiérů v rodinných domech, bytech, dále nabízíme poradenství při rekonstrukcích bytových jader, včetně zpracování vizualizace, kdy vytvoříme naprosto atypické dispoziční řešení. Po dokončení realizace nepoznáte, že se byt nachází v panelovém domě. Kromě vlastní zakázkové výroby kuchyní a vestavěných skříní máme v nabídce postele z masivu od českého výrobce včetně kvalitních matrací v různých cenových relacích. Postele jsou vyráběny z bukového, dubového nebo jasanového dřeva ve formě cinkované (nastavované) spárovky v různých povrchových úpravách. U luxusnějších postelí je možná i kombinace dřeva a čalounění. U všech postelí i matrací je samozřejmostí možnost výroby atypických rozměrů.

V naší nabídce je i prodej vestavných i nevestavných spotřebičů, praček, sušiček atd…

V roce 2015 jsme se po dlouhodobé zkušenosti a spolupráci s firmou Trachea (největší výrobce nábytkových dvířek v České republice) stali jejich autorizovanými partnery zařazenými mezi autorizovaná studia.