MiSTE - kuchyně

Kuchyňské linky

KUCHYŇ SRDCEM VAŠÍ DOMÁCNOSTI

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale je i další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale je to i místo setkávání, příjemného posezení a hry dětí. Stále častěji je kuchyň volně propojena s obývacím pokojem a design kuchyňské linky takovým velkým prostorům dominuje. Zároveň musí být zachována funkčnost a správná ergonomie pro usnadnění vaší práce a orientace  v kuchyni. Také náklady na pořízení moderní kuchyňské linky včetně vestavných spotřebičů zaberou nemalou částku z vašeho rozpočtu na rekonstrukci bytu či stavbu nového domu a tak jistě chcete, aby vám tato kuchyň bezproblémově sloužila desítky let. Proto možná nejdůležitějším aspektem při vašem výběru nové kuchyně je kvalita.

Důležitý je originální 3D návrh, aby bylo myšleno na vše a kuchyň vás svým uspořádáním i vzhledem nadchla. Profesionální výroba na zakázku z kvalitních materiálů pro pevnost a životnost nábytku a zároveň jeho snadnou údržbu. Kvalitní kování a doplňky pro komfortní manipulaci a funkčnost po desetiletí. Precizní montáž, aby bylo vše v rovině a sedělo tak jak má. Spolehlivé kuchyňské elektrospotřebiče, jako vaše nepostradatelné pomocníky. A v neposlední řadě záruční i pozáruční služby. Toto všechno nabízíme za rozumnou cenu!

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A NEVŠEDNÍ ŘEŠENÍ

 

 

NA MÍRU  VAŠEMU PROSTORU

Slovo „na míru“ dnes používá většina výrobců, ale jen málo z nich tak i vyrábí. U nás vyrobíme jakýkoliv rozměr a tvar skříněk s přesností na milimetry, proto nemusíme atypické prostory řešit přířezy a hluchými místy. Dáváme frázi „kuchyňské linky na míru“ ten pravý význam!